Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jan Jakub Kolski |
7,1
|
|
Marek Cydorowicz
(współpraca)
|
||
Weronika Migoń
(współpraca)
|
||
Magdalena Szwarcbart
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jan Jakub Kolski |
7,1
|
|
Producenci | Ocena | |
Michał Szczerbic
producent
|
6,0
|
|
Krzysztof Gierat
współproducent
|
||
Beata Ryczkowska
współproducent
|
||
Włodzimierz Niderhaus
współproducent
|
||
Grażyna Kozłowska
producent wykonawczy
|
||
Grażyna Kozłowska
kierownik produkcji
|
||
Andrzej Besztak
kierownik produkcji
|
5,0
|
|
Jerzy Mizak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Janusz Gajos
Brat Zdrówko
|
8,4
|
|
Grażyna Błęcka-Kolska
Natasza
|
7,0
|
|
Wiktoria Gąsiewska
Eugenia, córka Nataszy
|
7,2
|
|
Adam Ferency
Ojciec Kleofas, przeor klasztoru
|
7,8
|
|
Krzysztof Pieczyński
Brat Czeremcha
|
7,4
|
|
Monika Dryl
Patrycja, fryzjerka
|
6,9
|
|
Patrycja Soliman
Jasminum
|
7,2
|
|
Bogusław Linda
Zeman, aktor
|
8,0
|
|
Grzegorz Damięcki
Brat Śliwa
|
7,0
|
|
Krzysztof Globisz
Burmistrz Jaśminowa
|
7,5
|
|
Dariusz Juzyszyn
Brat Czereśnia
|
7,0
|
|
Franciszek Pieczka
Święty Roch
|
8,3
|
|
Ferdynand Matysik
Teofil, kinooperator
|
7,2
|
|
Marek Kasprzyk
Adorator Patrycji
|
||
Krzysztof Pyziak
Stolarz
|
||
Wojciech Solarz
Brat furtian
|
7,2
|
|
Cezary Łukaszewicz
Młody brat Czeremcha
|
||
Marta Dąbrowska
Anielica
|
||
Justyna Bartoszewicz
Uczennica fryzjerki
|
5,0
|
|
Remigiusz Kubiak
Kucharz
|
||
Denis Devosges-Cuber
Klientka fryzjerki
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Krzysztof Ptak |
7,0
|
|
Krzysztof Ciołkowski
(współpraca)
|
||
Wiesław Kaźmierczak
(współpraca)
|
||
Jan Prosiński
(współpraca)
|
6,0
|
|
Ireneusz Dybowski
(pomoc techniczna)
|
||
Henryk Wingert
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Zygmunt Konieczny |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Ewa Helman-Szczerbic | ||
Katarzyna Lewińska
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Witold Chomiński | ||
Sebastian Korwin-Kulesza
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Rafał Delekta
dyrygent
|
||
Mirosław Błaszczyk
dyrygent
|
||
Polska Orkiestra Radiowa (Warszawa)
orkiestra
|
||
Cappella Cracoviensis
wokaliści
|
||
Paweł Perliński
wykonawca muzyki (fortepian)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Nobel
charakteryzator
|
||
Janusz Kaleja
charakteryzator (drugi)
|
||
Marcin Rodak
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Joanna Doroszkiewicz
scenograf
|
||
Piotr Kopeć
scenograf (drugi)
|
||
Joanna Doroszkiewicz
dekorator wnętrz
|
||
Grzegorz Rzepecki
rekwizytor
|
||
Wojciech Kocemba
rekwizytor
|
||
Tomasz Pietrzak
rekwizytor (współpraca)
|
||
Andrzej Rychtarczyk
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jacek Hamela
dźwięk
|
||
Aleksander Musiałowski
dźwięk
|
||
Andrzej Artymowicz
operator dźwięku (współpraca)
|
5,0
|
|
Radosław Skłodowski
operator dźwięku (współpraca)
|
||
Kazimierz Jastrzębski
technik dźwięku
|
||
Jerzy Matusiak
technik dźwięku
|
||
Henryk Zastróżny
efekty dźwiękowe
|
||
Jan Jakub Kolski
efekty dźwiękowe
|
7,1
|
|
Dariusz Zastróżny
efekty dźwiękowe (współpraca)
|
||
Robert Buczkowski
efekty dźwiękowe (współpraca)
|
||
Jacek Hamela
montaż muzyki
|
||
Tadeusz Mieczkowski
operator muzyki
|
||
Jacek Hamela
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Zbigniew Modej
efekty specjalne
|
||
Sylwester Zawadzki
efekty specjalne
|
||
Ryszard Bąk
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Witold Chomiński
operator kamery
|
||
Piotr Śliskowski
operator steadicam
|
6,0
|
|
Marek Modzelewski
mistrz oświetlenia
|
||
Tomasz Baprawski
mistrz oświetlenia
|
||
Jacek Jamrozik
oświetlenie
|
||
Maciej Lisiecki
oświetlenie
|
||
Krzysztof Ptak
kolorysta
|
7,0
|
|
Ewa Chudzik
kolorysta
|
||
Piotr Bujnowicz
fotosista
|
||
Zbigniew Modej
koordynator kaskaderów
|
||
Zbigniew Modej
kaskader
|
||
Dariusz Obrębski
kaskader
|
||
Maciej A. Maciejewski
kaskader
|
||
Paweł Grzybczyk
kaskader
|
||
Krzysztof Ptak
efekty cyfrowe
|
7,0
|
|
Jacek Skowroński
efekty cyfrowe (współpraca)
|
||
Bogumiła Kłopotowska
konsultant (ds. muzyki)
|
||
Halina Małek
sekretariat produkcji
|
||
Monika Zalewska
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…